Styled Image Field (1.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: File
jv: Berkas

en: Fields
jv: Field

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana
