Styled Image Field (1.0.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: File
ka: ფაილი

en: Fields
ka: ველები

en: Nothing
ka: არაფერი
