Styled Image Field (1.0.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: File
lv: Fails

en: Fields
lv: Lauki

en: Reference
lv: Atsauce

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Nothing
lv: Nekas
