Styled Image Field (1.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: File
nl: Bestand

en: Fields
nl: Velden

en: Reference
nl: Referentie

en: Image styles
nl: Afbeeldingsstijlen

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Nothing
nl: Niets

en: Responsive image styles
nl: Responsive afbeeldingsstijlen

en: Responsive image style
nl: Responsive afbeeldingsstijl
