Styled Image Field (1.0.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: File
fa: فایل

en: Fields
fa: میدانها

en: Reference
fa: ارجاع

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Link image to
fa: تصویرا را واصلی بده

en: Nothing
fa: هیچ

en: Responsive image styles
fa: تصویر متغیر شونده
