Styled Image Field (1.0.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Fields
sv: Fält

en: Reference
sv: Referens

en: Image styles
sv: Bildstilar

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Alt
sv: Alternativ

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Nothing
sv: Inget
