Styled Image Field (1.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: File
th: ไฟล์

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร

en: Responsive image styles
th: รูปแบบของรูปภาพ Responsive
