Styled Image Field (1.0.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Image styles
ug: رەسىم تۈرلىرى

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
