Styled Image Field (1.0.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: File
uk: Файл

en: Fields
uk: Поля

en: Reference
uk: Посилання

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Nothing
uk: Нічого

en: Responsive image styles
uk: Адаптивні стилі зображення

en: Responsive image style
uk: Адаптивний стиль зображення
