Styled Image Field (1.0.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: File
ar: ملف

en: Fields
ar: الحقول

en: Reference
ar: مرجع

en: Image styles
ar: أنماط الصور

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Link image to
ar: ربط الصورة إلى

en: Nothing
ar: لا شيء
