Styled Image Field (1.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Fields
eu: Eremuak

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Nothing
eu: Ezer
