Styled Image Field (1.0.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: File
hr: Datoteka

en: Fields
hr: Polja

en: Image styles
hr: Stilovi slika

en: Image style
hr: Stil slike

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Nothing
hr: Ništa
