Styled Image Field (1.0.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Nothing
hy: Ոչինչ
