Styled Image Field (1.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Fields
it: Campi

en: Reference
it: Riferimento

en: Image styles
it: Stili per le immagini

en: Image style
it: Stile immagine

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Nothing
it: Niente

en: Responsive image styles
it: Stili immagine responsive

en: Responsive image style
it: Stile immagine responsive
