Styled Image Field (1.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Fields
ja: フィールド

en: Reference
ja: 参照

en: Image styles
ja: 画像スタイル

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Nothing
ja: なし

en: Responsive image styles
ja: レスポンシブ画像スタイル

en: Responsive image style
ja: レスポンシブ画像スタイル
