Styled Image Field (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Content
km: មាតិកា

en: File
km: ឯកសារ

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Nothing
km: មិន​មាន
