Styled Image Field (1.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: File
ku: پەڕگە

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
