Styled Image Field (1.0.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: File
lt: Failas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Nothing
lt: Nieko
