Styled Image Field (1.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: File
pl: Plik

en: Fields
pl: Pola

en: Reference
pl: Referencja

en: Image styles
pl: Style obrazków

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Link image to
pl: Obrazek jest odnośnikiem do

en: Nothing
pl: Niczego

en: Responsive image styles
pl: Style responsywnych obrazów

en: Responsive image style
pl: Styl responsywnego obrazu
