Styled Image Field (1.0.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: File
pt: Ficheiro

en: Fields
pt: Campos

en: Reference
pt: Referência

en: Image styles
pt: Estilos de Imagens

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: Link image to
pt: Ligar imagem a

en: Nothing
pt: Nada
