Styled Image Field (1.0.0) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Content
ro: Conținut

en: File
ro: Fișier

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Reference
ro: Referință

en: Image styles
ro: Stiluri de imagine

en: Image style
ro: Stil imagine

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Nothing
ro: Nimic

en: Responsive image styles
ro: Stiluri de imagine adaptive

en: Responsive image style
ro: Stil de imagine adaptiv
