Styled Image Field (1.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: File
vi: Tập tin

en: Fields
vi: Các trường

en: Image styles
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Nothing
vi: Không có gì
