Style Guide (2.0.1) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Item
lv: Ieraksts

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Small
lv: Mazs

en: Text
lv: Teksts

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Comment
lv: Komentārs

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Media
lv: Multivide

en: System
lv: Sistēma

en: Table
lv: Tabula

en: Button
lv: Poga

en: Your search yielded no results.
lv: Meklēšana nedeva rezultātus.

en: Syndicate
lv: Sindikāts

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: More help
lv: Vairāk palīdzības

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Pager
lv: Šķirklis

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: Strong
lv: Stiprs

en: Text format
lv: Teksta formāts
