Style Guide (2.1.0) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Small
ast: Pequeñu

en: Text
ast: Testu

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Comment
ast: Comentariu

en: System
ast: Sistema

en: Table
ast: Tabla
