Style Guide (2.1.0) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Links
az: Linklər

en: Search
az: Axtarış

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Small
az: Balaca

en: Text
az: Mətn

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Comment
az: Şərh

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: System
az: Sistem

en: Table
az: Cədvəl

en: Button
az: Düymə

en: Your search yielded no results.
az: Axtarışınız heç bir nəticə vermədi.

en: Syndicate
az: Sindikat

en: Select
az: Seçin

en: Menus
az: Menyular

en: More help
az: Daha çox kömək

en: Pager
az: Peycer

en: More link
az: Daha çox link

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Ordered list
az: Sifarişli siyahısı

en: Unordered list
az: Sıralanmamış siyahı

en: Radios
az: Radiolar

en: Strong
az: Güclü

en: Text format
az: Mətn formatı
