Style Guide (2.1.0) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Comment
mg: Heviteny
