Style Guide (2.1.0) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Delete
mn: Устгах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Quote
mn: Иш татах

en: Link
mn: Холбоос

en: Small
mn: Жижиг

en: Text
mn: Текст

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: System
mn: Систем

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Strong
mn: Том

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
