Style Guide (2.1.1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Date
am: ቀን

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Syndicate
am: ቦድን

en: Menus
am: ምናሌዎች

en: Strong
am: ጠንካራ

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
