Style Guide (2.1.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Text
br: Testenn
