Style Guide (2.2.0) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Item
si: අයිතමය

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Text
si: වගන්ති
