Style Guide (8.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Forms
my: ဖောင်များ

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Item
my: အချက်အလက်

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Small
my: အသေး

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: System
my: စနစ်

en: Table
my: ဇယား

en: Bold
my: ထူရန်

en: Italic
my: စောင်းရန်

en: Underline
my: မျဉ်းကြောင်းတားရန်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
