Style Guide (8.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Small
hy: Փոքր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: System
hy: Համակարգ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Strong
hy: ՈՒժեղ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
