Style Guide (8.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (25 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Overview
eo: Superrigardo

en: File
eo: Dosiero

en: Date
eo: Dato

en: Links
eo: Ligiloj

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Small
eo: Malgranda

en: Text
eo: Teksto

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Comment
eo: Komento

en: System
eo: Sistemo

en: Table
eo: Tabelo

en: Button
eo: Butono

en: Syndicate
eo: Abonrilatu

en: Menus
eo: Menuoj

en: Pager
eo: Tabulpaĝilo

en: More link
eo: Ligilo "pli"

en: Strong
eo: Forta

en: Text format
eo: Tekstformato
