Style Guide (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Item
fi: Nimike

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Links
fi: Linkit

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: Quote
fi: Lainaus

en: Link
fi: Linkki

en: Small
fi: Pieni

en: Text
fi: Teksti

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Comment
fi: Kommentti

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: System
fi: Järjestelmä

en: Table
fi: Taulukko

en: Button
fi: Nappi

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: Lists
fi: Listat

en: Syndicate
fi: Syötteet

en: Superscript
fi: Yläindeksi

en: Select
fi: Valitse

en: Bold
fi: Lihavoitu

en: Menus
fi: Valikot

en: Italic
fi: Kursivoitu

en: Subscript
fi: Alaindeksi

en: Layouts
fi: Ulkoasut

en: More help
fi: Lisää apua

en: Blockquote
fi: Kappalelainaus

en: Pager
fi: Sivutus

en: More link
fi: "Lisää" linkki

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Underline
fi: Alleviivattu

en: Ordered list
fi: Järjestetty lista

en: Unordered list
fi: Järjestämätön lista

en: Radios
fi: Radionapit

en: Horizontal rule
fi: Vaakaviiva

en: Fieldset
fi: Kenttäryhmä

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Strong
fi: Vahva

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki

en: Menu tree
fi: Valikkopuu

en: Feed icon
fi: Syötekuvake
