CKEditor Styles Combo Plus (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Styles
ca: Estils

en: No styles configured
ca: No s'han configurat estils

en: @count styles configured
ca: @count estils configurats

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
ca: Una llista de classes que es proporcionarà al menú desplegable "Estils". Introduïu una o més classes a cada línia del format: element.classA.classB | Etiqueta. Exemple: h1.title | Títol. Exemple avançat: h1.fancy.title | títol fantàstic. <br /> Aquests estils haurien d'estar disponibles al fitxer CSS del vostre tema.

en: Each style must have a unique label.
ca: Cada estil ha de tenir una etiqueta única.
