CKEditor Styles Combo Plus (1.0.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Styles
hu: Stílusok

en: No styles configured
hu: Nincsenek beállított stílusok

en: @count styles configured
hu: @count beállított stílus

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
hu: A megadott stíluslista szintaktikailag hibás.

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
hu: A „Stílusok” legördülőben elérhető osztályok listája. Soronként egy vagy több osztályt kell megadni a következő formában: <code>element.classA.classB|Címke</code>. Példa: <code>h1.title|Cím</code>. Haladó példa: <code>h1.fancy.title|Különleges cím</code>. Ezeknek az osztályoknak szerepelniük kell a smink CSS fájljában.

en: Each style must have a unique label.
hu: Minden stílusnak kell lennie egy egyedi címkéjének.
