CKEditor Styles Combo Plus (1.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Styles
ja: スタイル

en: No styles configured
ja: 設定されたスタイルがありません

en: @count styles configured
ja: @count スタイルを設定

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
ja: 指定したリストのスタイルは、構文的に間違っています。

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
ja: このクラスリストは「スタイル」のドロップダウンに追加されます。行ごとに次のフォーマットで入力してください: element.classA.classB|Label。 例: h1.title|タイトル。 高度な例: h1.fancy.title|ファンシータイトル。<br />これらのスタイルはテーマのCSSファイルで使用できるようにする必要があります。

en: Each style must have a unique label.
ja: 各スタイルはラベルがユニークである必要があります。
