CKEditor Styles Combo Plus (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Styles
nl: Stijlen

en: No styles configured
nl: Geen stijlen ingesteld

en: @count styles configured
nl: @count stijlen ingesteld

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
nl: De opgegeven lijst van stijlen is syntactisch onjuist.

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
nl: Een lijst met klassen die getoond worden in de "Stijlen"-keuzelijst. Geef een of meerdere klassen op op elke regel in het formaat: element.klasseA.klasseB|Label. Voorbeeld: h1.title|Titel. Uitgebreid voorbeeld: h1.fancy.title|Mooie titel.<br />Deze stijlen moeten beschikbaar zijn in het CSS-bestand van het thema.

en: Each style must have a unique label.
nl: Iedere stijl dient een uniek label te hebben.
