CKEditor Styles Combo Plus (1.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Styles
pl: Style

en: No styles configured
pl: Nie skonfigurowano stylów

en: @count styles configured
pl: Skonfigurowana liczba stylów: @count

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
pl: Podana lista stylów jest składniowo niepoprawna.

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
pl: Lista klas, które zostaną umieszczone na liście rozwijanej "Style". Wprowadź jedną lub wiele klas w oddzielnych liniach w następującym formacie: element.klasaA.klasaB|Etykieta. Przykład: h1.tytul|Tytuł.  Zaawansowany przykład: h1.ozdobny.tytul|Ozdobny tytuł. Te style powinny być dostępne w pliku CSS skórki.

en: Each style must have a unique label.
pl: Każdy styl musi mieć unikalną etykietę.
