CKEditor Styles Combo Plus (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Styles
ro: Stiluri

en: No styles configured
ro: Niciun stil configurat

en: @count styles configured
ro: @count stiluri configurate

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
ro: Lista de stiluri furnizată este incorectă din punct de vedere sintactic.

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
ro: O listă de clase care vor fi oferite în lista derulantă "Stiluri". Introduceți una sau mai multe clase pe fiecare linie în formatul: element.classA.classB|Label. Exemplu: h1.title|Title. Exemplu avansat: h1.fancy.title|Fancy title.<br />Aceste stiluri ar trebui să fie disponibile în fișierul CSS al temei.

en: Each style must have a unique label.
ro: Fiecare stil trebuie să aibă o etichetă unică.
