Style Switcher (8.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Global settings
af: Globale-instellings
