Style Switcher (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Path
az: Yol

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Style
az: Stil

en: Machine name
az: Maşın adı
