Style Switcher (8.x-2.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Title
ca: Títol

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Style
ca: Estil

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Add style
ca: Afegeix un estil

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-la-màquina. Només pot contenir lletres en minúscules, números i guions baixos.

en: Set @title as default
ca: Establiu @title com a predeterminat
