Style Switcher (8.x-2.0-alpha2) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Title
am: ዓርእስት

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች
