Style Switcher (8.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Title
bg: Заглавие

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Add style
bg: Добави стил
