Style Switcher (8.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Style
ps: ډول

en: Styles
ps: ډولونه
