Style Switcher (8.x-2.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер
