Style Switcher (8.x-2.3) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Global settings
ast: Preferencies globales
