Style Switcher (8.x-2.3) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཀྱི་གདམ་ཚན་ཉར་ཚགས་བྱས་ཟིན།

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ

en: Add style
bo: བཟོ་ལྟ་ཁ་སྣོན

en: Enable @title
bo: @title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ
