Sub Entity (3.0.0-rc2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Parent
uk: Батько

en: Label
uk: Мітка

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Entity ID
uk: ID сутності
